• Çağrı Merkezi 0 (266) 243 40 99 | 08:00 - 18:00 Arası, Pazartesi'den Cumartesi'ye Hizmetinizdeyiz!

  Güvenlik ve Gizlilik Koşulları

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için her şeyden daha önemlidir. www.sarginhosmerim.com alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, Telefon Numaraları vs.) başka kişi, kurum ve kuruluşlarla asla paylaşılmayacaktır. Yapımız içerisinde sadece sizin sipariş esnasında kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır.

www.sarginhosmerim.com, sitemize girmiş olduğunuz hiçbir bilgiyi, hiçbir şart ve koşulda, hiç kimse ve hiçbir firma ile paylaşmamayı garanti eder.

Kredi Kartı Güvenliği

Bilgi iletiminin ekstra güvenliği için mağazamızda tüm bilgiler RapidSSL tarafından 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankalara ulaşır.

Mağazamızda tüm bankaların, tüm kredi kartlarını tek çekim kullanabilirsiniz. Ayrıca sipariş sayfasında hangi bankaların kredi kartlarının taksitli seçenekleri olduğunu görebilirsiniz.

Sargın Höşmerimleri olarak sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti vermek için varız.

Bu sözleşme web sayfamızın güvenliği, hizmet şartlarımız, gizlilik politikamız ve ürün satın alma yöntemi ile ilgili bilgileri içermektedir.

Tanımlar

Müşteri

Müşteri, sistemde kullanıcı adına eşleşen e-postanın sahibi olan kişidir, zira şifreniz o e-posta adresine gidecek ve o şifreyle sisteme giriş yaptığınızda aktif üye, yani müşterimiz olabileceksiniz.

Sargın Höşmerimleri

www.sarginhosmerim.com

Taraf veya Taraflar

Müşteri veya Sargın Höşmerimleri veya her ikisi.

Tarafların Hak ve Yükümlülükleri

  • Müşteri ödemesini sözleşmeli olduğumuz bankanın ortak ödeme sayfası üzerinden yapacağından, kredi kartı bilgilerini sitemiz içerisinde kesinlikle kullanmayacaktır. Ürün satın almak istendiğinde, müşteri yetkili bankanın sayfasına yönlendirilecek ve banka güvencesinde satın alma işlemini gerçekleştirecektir. Bu nedenle Sargın Höşmerimleri kredi kartı işlemlerinden doğan aksaklıklardan dolayı sorumlu tutulamaz.
  • Müşteri sitemizden satın aldığınız ürünlerle ilgili olarak tüketici hakları ile ilgili tüm yasal haklara sahiptir.
  • Müşteri üyelik bilgileri güvenli olarak saklanır ve asla 3. Kişiler ile paylaşılmaz.
  • Hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için bu gizlilik ve güvenlik sözleşmesini kabul etmiş olmak zorunludur ve burada bahsi geçen tüm koşullar siz müşterimiz ve biz Sargın Höşmerimleri için bağlayıcıdır.

Güvenli Alışveriş

Değerli Sargın Höşmerim Üyesi

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, Garanti Bankası ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin Alınması ve Kullanımı

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler sarginhosmerim.com.tr’ de saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. sarginhosmerim.com.tr müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada "SSL" kullanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler(Örnek: Kredi kart numarası ) sarginhosmerim.com.tr tarafından saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı 128-Bit kodlama ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerin Doğrulanması

Müşteriler sarginhosmerim.com.tr’ de kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz - yasaların öngördüğü ölçüde derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında sarginhosmerim.com.tr’ ye sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman info@sarginhosmerim.com.tr e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.